Aromaterapia pre dušu

esenciálne oleje sú ako duša rastliny a vy ich môžete dýchať a uvoľňovať to, čo odísť musí Základný kurz
aromaterapia-pre-dusu_onlinekurz_1

Aromaterapia pre dušu - informácie o kurze

Čo je aromaterapia pre dušu?

Aromaterapia pre vašu dušu je formou energetickej terapie. V tomto kurze sa nebudeme venovať účinným látkam a terapeutickým vlastnostiam jednotlivých esenciálnych olejov, nebudeme liečiť fyzické ochorenia priamo, ale miesto toho budeme pracovať s energetickým potenciálom jednotlivých esenciálnych olejov, aby sme liečili, kŕmili, obnovovali a potešili energetické telo, ktoré zahŕňa vašu dušu, pocity a vaše emócie. Esenciálne oleje budeme vnímať zo spirituálnej stránky.

Počas celého kurzu budete dýchať a prijímať energiu, budete zvyšovať vibrácie vášho tela, budete rozvíjať vlastnú intuíciu tak, aby ste ulahodili vašej duši, aby ste prenikli viac do tajov vôní a energie, ktorá je umocnená v malých fľaštičkách esenciálnych olejov. V tomto kurze budete kreatívnym, vrátite sa späť do obdobia detstva, kedy vaša kreativita nemala hranice ani obmedzenia. Vrátite si späť túto schopnosť, ktorá vekom klesá a mizne z našich životov.

Prečo aromaterapia pre dušu?

Esenciálne oleje, tak ako ich používame v tomto kurze budú určené výlučne pre vašu dušu, pozrieme sa na esenciálne oleje zo spirituálnej stránky, kde všetko začína. Vaša duša s vami komunikuje neustále prostredníctvom emócií. V kurze aromaterapie pre dušu začnete spoznávať sami seba a svoje emócie. Všetky emócie … dobré, zlé, pozitívne, negatívne ... Všetky máte a všetky si zaslúžia vašu pozornosť a to najmä tie, ktoré ste označili nálepkou negatívne.

V kurze aromaterapie pre dušu začnete emóciami hýbať a pohyb je energiou, ktorá má schopnosť transformovať. Pôjdete cestou lásky spolu s vibračnou silou esenciálnych olejov.

Piliere kurzu aromaterapia pre dušu

I. Aj napriek svojim negatívam, milujem samú seba

Kurz aromaterapie pre dušu nechce meniť to, čo na sebe nemáte radi. Práve naopak. Vy začnete milovať samého seba aj za to, čo nie je dokonalé. Začnete milovať svoju nedokonalosť, začnete milovať svoju zraniteľnosť, začnete akceptovať a milovať samého seba a to so všetkým, čo vás tvorí. Esenciálne oleje začnete používať práve vtedy, ak sa budete dočasne nachádzať v negatívnom póle. Cieľom je, aby ste nezostávali v negatívnej polarite príliš dlho, ale aby ste sa začali hýbať. Aby ste hýbali energiou z jedného pólu do druhého. A pohyb je mimoriadne dôležitý, stagnácia je časom symptómov.

II. Jednoduchosť pri odkrývaní svojej nemilej stránky – práca na úrovni podvedomia

Ako sa spoznať, ako spoznať to, čo dlhodobo schovávam za chrbát? V kurze aromaterapie pre dušu využívame symboliku umocnenú v metaforických príbehoch. Naše skúsenosti s hlbokým emocionálnym podtextom sú často podvedomé a metaforický príbeh dokáže veľmi často poskytnúť presne tú informáciu, ktorú potrebujeme, aby sa oslobodila naša duša od psychických a emočných blokov.

Metaforické príbehy nemajú konkrétny a priamočiary význam a práve preto dochádza v mozgu k hľadaniu týchto významov a asociácií s konkrétnymi udalosťami vo vašom živote. Každý metaforický príbeh ukazuje smer iba vtedy, keď je to pre vás potrebné. Ak vás príbeh zasiahne, budete cítiť určitú telesnú senzáciu. Môžu to byť zimomriavky, stiahnutie, stuhnutie alebo akýkoľvek iný prejav, ktorý vám podá vaše telo. Čím silnejšia je vaša reakcia, tým je pravdepodobnejšie, že vo vás príbeh niečo spustil.

Metaforické príbehy vždy rešpektujú vašu individualitu a každý príbeh disponuje všetkými zdrojmi, ktoré sú pre vás potrebné pre riešenie vášho problému. Metaforické príbehy majú schopnosť obísť vedomú časť mysle a oslovujú vaše podvedomie. Práca na úrovni podvedomia je často tým pravým riešením.

III. Cieľový stav – vibrácie lásky

Na úroveň vibrácií lásky budete vynesení na krídlach esenciálnych olejov. Metaforický príbeh je vašim kompasom a mapou a esenciálne oleje sú vašou raketou. A keď máte mapu a dopravný prostriedok, do cieľa už nie je ďaleko. Nasledujúca stanica – sebaláska. A môžete si to vyskúšať hneď teraz. Z kurzu vám ukážeme jedno cvičenie. Toto cvičenie bude veľmi autentické, bude jedinečné pre každú z vás. Sami si pred začatím cvičenia zvolíte svoj esenciálny olej a svoje frázy podpory, ktoré by ste chcela počuť práve teraz. Pred začiatkom cvičenia si na svoje dlane kvapneme 1-2 kvapky oleja a aktivujeme svoje liečivé ruky napríklad rýchlym trením jednu o druhú. Počas cvičenia z nich budeme vdychovať uvoľňovanú arómu.  Máme svoj olej, aktivovali sme liečivé ruky a máme pre seba pripravené frázy podpory a sebalásky. Teraz môžeme začať.  

Čo je súčasťou kurzu aromaterapie pre dušu?

  • Komplexný kurzový manuál
  • Metaforické príbehy
  • Tri vedené meditácie
  • Vedenie lektora
  • Bezplatné konzultácie
  • Diplom

Esenciálne oleje s použitím metaforických príbehov majú vyššiu úspešnosť pri dosahovaní vnútornej jednoty. Práca s podvedomím je zárukou, že riešenia prijímate za svoje vlastné a získate rýchle požadované výsledky. Metaforické príbehy obchádzajú akékoľvek vedomé bloky alebo odpor vedomej mysle a prenikajú priamo do jej podvedomej časti.

Referencie

Štúdium bolo pre mňa nesmierne zaujímavé, dozvedela som sa množstvo informácií, ktoré dúfam, že budem môcť použiť aj vo svojej praxi. Teším sa, že som naň narazila, vlastne náhodou, na internete. Ďakujem za túto príležitosť a Vaše spätné väzby.

Veronika M.