Kontakt

Nie je tak podstatné, ako to robím, dôležité je vedieť PREČO. A vtedy je každá terapia praktizovaná cielene a s porozumením.

Jana Jašková

Kontakt

Úprimne, každý človek určitým spôsobom porušuje zákony zdravého životného štýlu. Niekto alkoholom, fajčením, stravou a niekto deštruktívnymi myšlienkami. Ja tiež nie som výnimkou. A je to úplne normálne a v poriadku, sme len ľudia. A pretože vždy niekde telu niečo vezmeme, svojim konaním oslabíme nejakú časť, tak práve preto je nutné mu to aj vrátiť. A vedieť ako.  Máte to ako s pôdou, nemôžem donekonečna len sadiť . Musím aj hnojiť. To čo vezmem, musím vrátiť.

A ak súhlasíte s touto rovnicou, potom je čas začať vyživovať, pretože  sme už vzali priveľa a vedia to najmä tí, ktorí poznajú symptómy svojich činov. Nikdy nie je neskoro. Vedomosti sú presne to, čo pre váš rast potrebujete. A ak sa to raz naučíte, viete presne čo robiť. Nie ste stratený. Máte riešenia. A tie sú dostupné vždy. Vašou jedinou úlohou je naučiť sa ich používať.

Každý kurz je obrovským prínosom, pretože máme  dôkaz. A tým najdokonalejším dôkazom sú absolventi našich kurzov a ich názory na štúdium. Pár z nich uvádzame v referenciách. Niektorí študenti svoje nové schopnosti využívajú pre seba a svoju rodinu, niektorí pomáhajú iným.

Cítite podľa vás potrebu naučiť sa pomáhať prírodnou cestou sebe a svojim blízkym? Vidíte výhodu stať sa pre seba samého tým najlepším osobným terapeutom? Ak áno, bude mi cťou vás touto cestou sprevádzať.   

Kontakt:

Prevádzkovateľ: Ing. Jana Jašková – eLearning Academy
Adresa: Svätoplukova 12, 821 08 Bratislava
Tel: +421 902 391 311
IČO: 46099395
DIČ: 1083351775
lektor@elearningacademy.sk
www.kurzy-liecenia.sk

Podmienky používania internetových stránok www.kurzy-liecenia.sk a ochrana osobných údajov