Referencie

Referencie absolventov našich kurzov

Bachova terapia

Počas kurzu Kvetovej Terapie som sa len utvrdila v tom, že pocity sú dôležité a nie je jedno, ako sa cítime. Všetko, čo je v nás, potrebuje vyjsť na svetlo, aby správne fungovalo energetické prúdenie živiace náš organizmus. Bez Vašej stránky by som ani nevedela, že takýto druh terapie existuje. Preto som rada, že ho máte v ponuke, lebo Kvetová Terapia si zaslúži oveľa väčšiu pozornosť. Proces určovania esencií vyžaduje ponorenie sa do svojho vnútra, vďaka čomu sa človek začne spoznávať, dokáže identifikovať svoje bloky a cítiť sa postupne o niečo ľahší. Charakteristiky esencií sú skvelým vodítkom v procese sebapoznania. Ďakujem za túto príležitosť pochopiť lepšie seba i druhých. – Jana P.

Tento kurz je ohromný, dostal som mnoho informácii, ktoré určite využijem vo svojej ďalšej práci z Bachovými esenciami, som vďačný za tento kurz. – Martin K.

Jsem spokojená. Moc hezké vaše odezvy na email. Informací rozhodně dost. Zaskočil mně závěrečný test "na čas", nemám ráda pocit časového tlaku. – Radmila O.

S kurzom Kvetovej Terapie som veľmi spokojná, s pani lektorkou bola komunikácia veľmi príjemná vždy pochválila, poradila. Kvetové esencie sú úžasné. - Gabriela H.

Páčil sa mi kurz Kvetovej terapie. Aj keď uprednostňujem kurzy zážitkovou a osobnou formou, veľmi sa mi páčili najmä praktické cvičenia, naozaj som sa tomu venovala. Páčila sa mi aj spätná väzba od lektora. – Gabriela V.

Som veľmi spokojná s kurzom, síce na začiatku som mala pochybnosti, ale po otvorení prvej lekcie sa všetky rozplynuli, bola som milo prekvapená kvalitne a zrozumiteľne vypracovanými lekciami. Bachova terapia je náročná hlavne na zapamätanie si charakteristík všetkých 38 esencií, veľkou pomocou sú ale praktické cvičenia v druhej polovici kurzu. Pozitívne hodnotím aj náročnosť kvízov a individuálny prístup lektorky. Janka srdečne ďakujem za rozšírenie mojich vedomostí, za vaše rýchle a pozitívne hodnotenia kvízov, milé a povzbudzujúce slová. Teraz sa sústredím na získanie skúseností a verím, že ich v budúcnosti využijem aj v praxi. Po chvílke oddychu sa teším na ďalšiu spoluprácu s vami. Vašu online akadémiu každému odporúčam a prajem veľa spokojných klientov :-)- Ľubica Ch.

Kurz je vynikajúci, po všetkých stránkach, veľa mi dala, konečne som pochopila základné myšlienky jednotlivých esencií a ich využitie v praxi, ďakujem veľmi pekne. Daniela D.

Fytoterapia

Kurz sa mi veľmi páčil, lekcie sú napísané zrozumiteľne, čítala ich aj moja dcéra, ktorú téma fytoterapia tiež veľmi zaujala. V mnohých lekciách mi veľa vecí vysvetlila aj ona :) je študentkou gymnázia ja som študovala úplne iný smer... Páčila sa mi aj forma štúdia, je to prvý krát čo som skúsila e-learning kurz no mám v pláne pokračovať v štúdiu s Vami aj ďalej :) samozrejme, ak sa mi záverečný test vydarí :) Zatiaľ sa však staviam k veciam pozitívne a verím, že sa onedlho "stretneme " aj v kurze fytoterapia II. Ďakujem osudu, že som mohla študovať u Vás. Prajem veľa spokojných študentov a veľa veľa úspechov :) – Miriam V.

Veeeľmi veľa som sa naučila, preto som vďačná, nesmierne vďačná. Kurz je spracovaný perfektne, zrozumiteľnou rečou, pre tých čo ukončili prvý stupeň fytoterapie nebude žiaden problém. Som rada, že som sa na to dala, aj keď mám obmedzeného množstvo času, pretože mi dal veľa, veľa vedomostí, ktoré určite využijem nielen v svoj prospech, ale určite aj iných. Ďakujem – Valéria P.

Kurz fytoterapie mi dal osobne veľa, rozšíril mi obzory a poznatky. Už to nie sú len čaje,ale už v tom vidím zmysel.  – Michaela K.

Kurz je výborný, rozšíril môj obzor. Nepatrím medzi laikov, preto neviem posúdiť, či nie je ťažké pochopiť niektoré fyziologické a patofyziologické procesy pre ľudí, ktorí nemajú "biobackround" . Ale vlastne takí asi po kurze fytoterapie nesiahajú:-) teším sa, že som sa na to dala a hodnotím kurz pozitívne a budem ho odporúčať. -Bronislava F.

Ja som veľmi spokojná, borím sa tým, študujem, ale ma to veľmi baví a verím, že zo mňa bude dobrá fytoterapeutka. S úrovňou kurzu a materiálov som veľmi spokojná. Dúfam, že urobím záverečnú skúšku. Ďakujem  – Lucia P.

Váš kurz fytoterapie je unikátny a zároveň výborná možnosť študovať toto prestaré krásne povolanie liečiteľa. V dnešnej dobe často zabúdame na to čo je v živote dôležité a o tejto téme by sa dalo písať veľmi dlho. Ale to že Váš kurz existuje a to, že sú ľudia, ktorý obetujú svoj čas a energiu na to aby sa túto krásnu vedu naučili ma napľňa pozitivitou. Som veľmi šťastná, že som sa na to dala aj ak som mala výborných domácich učitelov vo forme starých rodičov, tu som sa toho veľa nového dozvedela a veľa naštudovala. Ďakujem za príležitosť byť súčasťou vašej práce a samotného kurzu a teším sa na ďaľšie.- Fatima J.

Super,som rada,že som tento kurz absolvovala,konečne správna fytoterapia,líznutá homeopatiou,inak liečba ani nemá zmysel. – Eva S.

E-kurz fytoterapie je výborne spravovaný a prehľadný. Tešila som sa na každú ďalšiu lekciu. Mám však obavu z nemožnosti opraviť záverečný test, ktorý bude teraz nasledovať. – Martina K.

Prostredníctvom kurzu som sa dozvedela o spôsobe použitia pre mňa predtým nevyužívaných bylín ako malinové listy a tiež som nadobudla nové poznatky ako napríklad dôležitosť sladkého drievka pre obličky či kajenského korenia na urýchľovanie účinnosti bylinných zmesí. - Katarína O.

Do kurzu fytoterapie som vstupovala s tým, že sa budem lepšie vyznať v používaní byliniek. Dostala som však omnoho viac ako som si predstavovala. Tento kurz mi pomohol porozumieť môjmu telu, jednotlivým procesom a posunul ma v živote ďalej. Vďaka nemu som zmenila svoj pohľad na môj životný štýl v snahe budovať zdravé telo a zdravú myseľ. – Daniela K.

Som nesmierne rada, že som mohla absolvovať tento kurz. S bylinkami som pracovala, ale tu som sa dozvedela súvislosti, ktoré sú veľmi dôležité pri aplikácii bylín , všetko to, čo som už o bylinkách vedela, mi tento kurz dal do logického celku. Ďakujem aj za doplňujúce komentáre lektorky. – Gabriela M.

Kurz fytoterapie mi vo veľmi veciach rozšíril obzor, za čo som Vám vďačný. Pochopil som princípy, ako všetko so všetkým súvisí v organizme človeka a ako tomu pomôcť prostredníctvom liečivých byliniek. Určite využijem všetko čo som sa naučil na sebe a samozrejme aj vo svojom okolí. Ďakujem pani lektorke za príjemný a srdečný prístup, za dovysvetlenie a doplnenie mojich vypracovaní, na čo by som mal upriamiť pozornosť a za zaujímavosti, ktoré som predtým nevedel. Tiež sa mi páči doplnkový materiál k terapiám. Ďakujem. – Roman Ch.

Kurz fytoterapie bol moj druhy kurz a opat bol jasne, prehladne a zrozumitelne spracovany. Niektore veci (hlavne co sa tyka jednotlivych sustav) som si zopakovala, a zaroven som sa naucila vela novych informacii zo sveta byliniek. Pacilo sa mi rozdelenie byliniek podla ich vlastnosti a zaroven ich vyuzitie pri jednotlivych sustavach, tiez ako ich kombinovat a tvorit bylinne zmesi :) -Ivana H.

Tento kurz je zdrojom hodnotných informácii ku ktorým sa v bežných lekárskych knihách nedá dostať. Pochopila som, prečo si lekári nevedia dať rady s toľkými chorobami a prečo v nich nemám takú dôveru. Toto je jedným zo spôsobov, ako odhaliť ľuďom pravdu. Som rada za takúto možnosť. – Jana P.

Aromaterapia

Dlho som sa odhodlávala na tento kurz, vždy mi do toho niečo prišlo. Nakoniec som sa na to dala, a veru nebanujem. informácie, ktoré som získala majú pre mňa veľkú váhu, hlavne z dôvodu, že sa väčšinou liečime doma. Naučila som sa aké oleje mám použiť, ako ich skombinovať, ale hlavne prečo. čo oleje obsahujú a kedy sú bezpečné a kedy nie. Tento kurz bol iný aj v tom, že som pracovala na praktických príkladoch, čo je úplne niečo iné, ako ke´d si niečo stiahnete a prečítate. tu som bola nútená s informáciami pracovať a až potom som sa mohla posunúť. Ďakujem za skvelé rady a informácie a teším sa na ďalší kurz, ktorý mám v pláne :)- Alica P. 

Vône olejčekov mi učarovali už pred nejakým časom, no vďaka Vášmu kurzu som sa dozvedela, že za "aromaterapiou" sa skrýva oveľa viac. Som veľmi rada, že som na Vás natrafila. Na začiatku som nevedela čo čakať - je to môj prvý online kurz. (: Myslela som, že pri testoch budem vyberať z možností a,b,c a že to bude jednoduché; takže pri prvom kvíze som bola celkom nervózna, no keď sa pozriem spätne, páči sa mi ako to máte vymyslené, musela som zapojiť všetky svoje mozgové bunky (: Potešilo ma,keď som videla, že moje odpovede naozaj niekto čítal, a hodnotenia ma nakopli, aby som sa snažila ešte viac (: Veľa som sa vďaka Vám naučila a určite ste mi pomohli do budúcna, ako pracovať s jednotlivými klientmi a ako pre nich voliť vhodné zmesi. Ďakujem veľmi krásne, som spokojná (:  – Juliana J.

Za kurz aromaterapie som velmi vdacna :) I ked oleje pouzivam uz dlhsiu dobu, az kurz mi dal naozaj dobre teoreticke zaklady a spolu s prikladmi z praxe som si mohla overit, ake ma aromaterapia skvele ucinky. Aromaterapia nie je vseliek, ale je skvelou podpornou liecbou, ktoru vyuzivam denne v starostlivosti o zdravie svojich blizkych a mozno po tomto kurze a nadobudnuti viac skusenosti skusim sirit svoje pozitivne skusenosti i mimo domov medzi svojich znamych :) Kurz bol jasne strukturovany a prehladny, pacilo sa mi, ze bol zrozumitelny. Musim priznat, ze miestami mi pripadal narocny, ale to je v poriadku, aspon ma to posunulo vpred. Vlastne aj troska lutujem, ze uz konci, tak mozno casom zvazim aj Aromaterapiu II :) Tiez by som chcela podakovat Janke, ktora ochotne a promptne odpovedala na moje otazky :) Dakujem! – Petra M.

Kurz Aromaterapie sa mi velmi pacil. Naucil ma holistickemu pristupu k zdraviu cloveka. Teraz uz viem, ze telo cloveka je schopne samouzdravenia, v pripade ak su mu poskytnute dobre podmienky. A takisto som si uvedomila ake prostriedky nam priroda poskytnutuje pre nase zdravie. – Lucia L.

Kurz Aromaterapie ma velmi milo prekvapil :) Skutocne ma obohatil a mnozstvo cennych poznatkov, ktore som sa nedocitala v ziadnej knizke, predovsetkym prinosne bolo pre mna chemicke zlozenie olejov a ich spravna kombinacia pri miesani, pretoze na jednej strane je jednoduche pridat niekolko kvapiek oleja do zmesi, ale na druhej strane je dolezite poznat ich zlozenie plus terapeuticke ucinky a tak spravne nakombinovat vhodny pomer a olej. Rovanko sa mi ratala prehladnost kurzu, dostala som sa k mnozstvu informacii, s ktorymi dokazem prehladne a jednoducho pracovat. Tiez test a kviz na konci kazdej lekcie bol pre mna velmi prinosny, pretoze som v nom aplikovala nadobudnute vedomosti do praxe. Dakujem! Xi P.S.: do buducna premyslam nad fytoterapiou alebo tiez color terapiou... – Miroslava D.

Kurz aromaterapie mi ukázal zázračný svet esenciálnych olejov. Netušila som aké všestranné sú možnosti ich využitia. Momentálne stále viac zapájam oleje do svojho života a životov svojich blízkych. Stále sa mám čo učiť, ale verím, že čoskoro nadobudnem istotu a budem vďaka tomuto kurzu prospešná aj mnohým ďalším ľuďom. Teším sa, až sa dám na pokračovanie štúdia... Konkrétne ma nateraz láka kurz Aromaterapia pre dušu, ktorý naväzuje na to, čo som sa naučila do dnešného dňa. Ďakujem zlatej trpezlivej lektorke pani Janke, ktorá ma povzbudzovala na ceste za múdrosťou. :-) – Adriana M.

Priznám sa na začiatku som si myslela, že kurz bude vedený iba v teoretickej rovine s nutnosťou memorovania. Milo ma prekvapilo, že som sa naučila prakticky využívať nadobudnuté poznatky. Získala som odpovede na niektoré otázky týkajúce sa aj môjho zdravia a začala som aplikovať aj v praxi (na sebe) tieto vedomosti. Som vďačná za tento kurz a v stručnosti by som ho ohodnotila asi tak , že bol pre mňa prínosom. – Lýdia M.

Opat velmi ludske a prijemne spracovanie kurzu, kde je jednoduche latku pochopit. Ocenujem pripadove studie, kde sa clovek moze 'najst'. – Lucia H. 

Aromaterapia pre dušu

Aromaterapia pre dušu je kurz s veľkým potenciálom, ak to človek, ktorý si ho objedná myslí vážne. Je spojením reálneho sveta s duchovným svetom. Človek dostane vysvetlenie cez fyzickú stránku (anatómiu) ako funguje náš emocionálny svet, ktorý Vás vie vniesť do pochopenia Vášho bytia vášho JA. Najmä zoznámenie sa s olejmi cez príbehy je skvelé, lebo vyradia našu myseľ a zacielia presne tam, kde majú. Cvičenia ma milo prekvapili, lebo sú skvelým nástrojom k sebapoznaniu a pomoci sebe samému. Ja by som ho odporúčala ako prvý kurz medzi všetkými, lebo je cestou pomoci k sebe samému. A iba ak poznáme seba, vieme si pomôcť - potom vieme pomôcť aj iným. A nie naopak. Ďakujem – Magdaléna L. 

Kurzem jsem procházela s radostí. Prvotní informace z prvních třech lekcí byly pro mě zásadní, abych konečně pochopila účinek esenciálních olejů na fyzické tělo a potažmo na psychiku. Informace o jednotlivých olejích jsou pro mě úplně nové. Nově podané a jsem vděčná, že jsem kurz mohla dělat. Různé techniky, které nám zde nabízíte jsou krásné a také úplně nové. A já moc děkuji za tu příležitost. – Miroslava N.

Kurz Aromaterapiapre dušu ma obohatil novými pohľadmi hlavne cez metaforické príbehy, ktoré som doteraz v súvislosti s esenciami nepoznala. Vyhovovalo mi, že som nemusela byť v časovej tiesni a mohla som bez stresu pristupovať k štúdiu. Určite budem odporúčať. – Jana P.

Výborne zostavený kurz. Každá lekcia bola zrozumiteľná a bola mi veľkým prínosom. Tento kurz akoby pracoval so mnou na troch úrovniach, na fyzickej, emocionálnej aj duchovnej. Po fyzickej stránke som pochopila, ako funguje čuch a ako je prepojený s limbickou časťou mozgu a s našim hormonálnym a autonómnym nerových systémom. Po emocionálnej stránke som sa dozvedela o nádherných účinkom esenciálnych olejov, naučila som sa, ako si robiť rôzne rituály a aj keď som už poznala veľa spôsobov aplikácie esenciálnych olejov, tak tu som ich spoznala tak veľa rôznych, že som ich mala vždy radosť a chuť vyskúšať. A po duchovnej stránke to boli práve meditácie a iné cvičenia, ktoré ma posúvali vpred. Som veľmi vďačná za tento kurz, bol mi veľkým prínosom a odnášam si z neho veľa cenných informácií a to hlavné, že som opäť trošku viac spoznala samú seba. – Patrícia B.

Je skvelý, umožnil mi nájsť cestu, ako si mám vytvoriť spojenie medzi oeljom a jeho pochopením. Vzal som si príklad z vašich metaforických príbehov a zmenil som si ich na svoje vlastné a k názvom som pridal svoje názory tento postup viem využiť už teraz aj v iných oblastich učenia je to veľmi názorné a som rád, že som mohol kurz absolvovať vtedy, keď som mal čas a pohodu Ďakujem, chcem u vás pokračovať aj v ďalších kurzoch. Škoda, že nemáte aj akútnu homeopatiu a biominerály a automatickú kresbu Nech sa Vám darí – Dominik H.

Reflexná terapia

Kurz sa mi pacil, najma sposob ako prostrednictvom otazok bol clovek donuteny pospajat si jednotlive suvislosti a zacat rozmyslat inym sposobom. – Beata P.

S kurzom reflexnej terapie som veľmi spokojná. Zaujímalo ma ako funguje čínsky pentagram v praxi a tento kurz mi to jasne vysvetlil. Toto štúdium ma posunulo dopredu. Takisto si veľmi cením detailné vyhodnotenia kvízov p. Jankou. Veľmi pekne ďakujem. – Simona Š.

Kurz reflexnej terapie hodnotim velmi pozitivne, som milo prekvapena pristupom pani lektorky, ktora mi vzdy s citom a respektom vysvetlila moje prip chyby a potom sa vdaka takemuto pristupu stane dalsie studium motivacnym a povzbudzujucim. Naucila som sa naozaj velmi vela, zakonitosti cinskeho pentagramu boli narocne a spravnym vedenim som pochopila ich logiku a nevyhnutnost. Verim, ze vdaka nadobudnutym vedomostiam sa aj nadalej budem posuvat vpred na svojej ceste holistickeho pristupu k zdraviu.... dakujem – Darina Š.

Kurz reflexnej terapie ma veľa naučil a vždy som chcela nejakým spôsobom pomáhať ľuďom a chcela som vedieť kde sú tie body na nohách kam patria určité orgány preto som sa na to dala. Je to zaujímavý kurz kedže som aj zástancom alternatívnej medicíny. – Ľubica K.

Váš kurz je veľmi dobrý,ak nie najlepší.viem,že budem potrebovať ešte veľa času na osvojenie si všetkého,čo ste ma tu naučili.ste ústretoví,milí,príjemne sa mi s vami učilo.a nech to dopadne ako chce,naučila som sa tu veľmi veľa.ďakujem pekne za všetko. – Anna M.

Som veľmi milo prekvapená úrovňou kurzu reflexnej terapie.Je náročný ale dôkladne vypracovaný,čo je v prospech každého záujemcu. Idete do hĺbky vedomostnej ale aj ľudskej,čo sa mi páči asi najviac. Tiež prístup lektorky je veľmi milý a zároveň dôkladný. Ďakujem. – Jana B.

Iridologia

Tento kurz sa mi veľmi zapáčil. Aj keď si uvedomujem, že ešte budem musieť preskúmať veľké množstvo dúhoviek, aby som sa úplne ponorila do tajov tejto metódy diagnostiky. Už sa teším na nejaký ďalší kurz, ktorý bude rovnako zaujímavý a prinesie mi kopu užitočných informácii. – Andrea M.

Kurz iridológie ma milo prekvapil a veľa som sa vďaka nemu naučila. Lekcie sú pekne spracované, prehľadné, zrozumiteľné a podrobný kvíz na konci každej lekcii spolu s testom dostatočne overili moje vedomosti. Chcela by som sa tiež veľmi pekne poďakovať mojej lektorke Janke za jej cenné rady :). – Ivana Š.

Úplne super! Veľmi sa mi páčil a lektorka Janka mi ochotne odpovedala na obrovské množstvo mojich otázok. Ďakujem. – Jana R.

Kurz iridológie bol fantastický, náročný, podrobný. Ani na vysokej škole a atestácii som s takou chuťou nepracoval, lebo som videl a cítil, že sa učím PRAVDU, na rozdiel od prevažnej väčšiny blbostí na vysokej škole. Je výborne pripravený, veľmi som sa veľa naučil, zistil som,kde mám svoje slabé miesta,čo mi treba posilniť a tiež môžem pomáhať aj druhým s ich problémami, len však opatrne a citlivo. Za možnosť zúčastniť sa kurzu Janke ďakujem pekne, aj za to, že mi ho predĺžila. – Mário K.

S kurzom som bol spokojný . Spracovanie lekcii ich postupná náročnosť, obsiahly popis jednotlivých časti ponúkal informácie a vedomostí v dostatočnom množstve na pochopenie práce pri diagnostike dúhovky. Ďakujem za spoluprácu. – Pavel Š.

Nikdy by ma ani len nenapadlo čo všetko sa dá vyčítať z očí. Toto čo som sa naučila za polrok, nedokáže vyveštiť ani najlepšia bulharská veštica :-). Neskutočné množstvo nových informácií, ktoré sa mi prelínajú hlavou a spájajú dokopy, všetko so všetkým súvisí, a preto je dôležité posudzovať človeka ako celok. Veľká pokora pred lektorkou, ktorá túto oblasť iridológie dokonale ovláda a veľká vďaka za hodnotný kurz, cena kurzu je úplnou maličkosťou v porovnaní s tým, čo mi kurz dal. Posunul ma o minimálne sto krokov vpred a som vďačná, že ma moje životné cestičky naviedli práve na vašu stránku, kde som práve absolvovala tretí kurz a samozrejme nie posledný :-) – Valéria P.

Color terapia

Naučila som sa veľa nového a vhodne to dopĺňa iné metódy, ktoré som absolvovala a bežne používam.Informácie mi dávajú zmysel. Mám možnosť ponúknuť klientom širšiu škálu- s každým rezonuje niečo iné. V rámci kurzu som sa veľmi veľa učila, čo pri iných kurzoch nebolo až tak bežné. Testové otázky v pár prípadoch boli vystavané tak, že som si nebola úplne istá odpoveďou, pretože v študijných materáloch to nebolo presne tak zadefinované-tak som odpovedala skôr intuitívne. Som rada, že ste mi v rámci svojich možností odpovedali na moje dodatočné otázky, s ktorými som si sama nevedela poradiť. Ďakujem Vám. - Alena T.

Ďakujem za možnosť prejsť týmto kurzom a obohatiť svoje vedomie o nové poznatky, ktoré si budem môcť prehlbovať počas mojej praxe. Kurz bol pre mňa obohacujúci. Ďakujem - Ivana S.

Môj názor na kurz Color terapie je jednoznačný a to , že som vďačná za všetky poznatky, ktoré som cez Vás obdrzala. Viem, že táto forma liečenia , ako iné terapie tohoto druhu sú pre ľudstvo veľmi dôležité a ich uplatnenie v blízkej budúcnosti je jednoznačné.Sme v dobe vývoja a poznatky ,ktoré na vašich kurzoch ponúkate sú úžasným nástrojom . Ďakujem - Katarína N.

Niekoľko rokov som rozmýšľala, že skúsim nejaký online kurz. Ale bola som skeptická. "Čo sa môžem naučiť? Čo ak mi dajú nejakú prefotenú knihu, ktorú si viem nájsť na nete?". No, prišiel čas, keď som to skúsila. Večer som dostala prístup k 1. lekcii a ja celá nabudená som ju otvorila a moje najhoršie obavy sa potvrdili....Ja som to vedela!! Nič tam nebolo, čo som už predtým nevedela. Za toto som dala peniaze? Do rána som "vychladla"a cez deň začala konečne používať rozum. A začal sa vnútorný monológ: "Je to úvod, hlásia sa tam aj takí, ktorí začínajú..." Večer som lekciu opäť otvorila a zrazu som tam našla veľa zaujímavostí, ktoré som nepoznala (určite ich tam cez noc doplnili, lebo deň pred tým tam URČITE neboli :)))) A tak som si dovolila odložiť predsudky a očakávania. A otvoril sa mi úžasný kurz s lektorkou, ktorá ma neustále povzbudzovala a mňa to tešilo a motivovalo. Mnoho informácií som poznala, ale nedala by som si ich do súvislostí, veľa - veľa som sa naučila, či už o farbách, ale hlavne o sebe. Dozvedela som sa množstvo informácií (aj z nudnej fyziky :)), ako pomôcť iným, sebe, ako zmeniť určitý zabehaný uhoľ pohľadu - divná veta :))). Občas sa mi zdal tento kurz náročnejší, ako by som chcela :))) ....ale som takmer na konci a nebanujem, že som sa na to dala ...ďakujem :) - Ivona S.

Myslím že kurz bol na výbornej úrovni, bol dosť náročný. Dotýkal sa mnohých zaujímavých oblastí, takže som si rozšírila obzor svojich vedomostí. Je neuveriteľné ako nás farby v živote môžu ovplyvniť a pritom si to často vôbec neuvedomujeme. Ďakujem lektorke za ochotu. - Katarína N.