krotitelemocii

Workshop - Krotiteľ emócií

Popis workshopu

Problém – Poznáte to,  v hlave sa vám točia stále tie isté nepríjemné myšlienky a nedokážete ich vypnúť, alebo naopak, cítite sa bez energie, bez života, nemáte motiváciu pre cieľ a aktivitu. A tieto pocity sú úplne normálne a má ich každý z nás. A vždy ich mať bude.

Riešenie – Niektorí ľudia šli ďalej a hľadali riešenia. Ako sa vypnúť, keď som príliš rozrušený alebo povzbudiť, keď sa cítim, ako by ma svet prevalcoval. Nie je príliš fér voči nášmu telu, keď mu nedokážeme pomôcť a ono o pomoc volá. A pritom je riešenie tak blízko a dostupné pre každého. 

Vysvetlenie – Naučíme sa, ako esenciálne oleje fungujú v našom tele, ako je možné, že niektoré nás aktivujú a niektoré upokoja? Poznatky anatómie budú základom, na ktorom budeme stavať. A ak pochopíme ich aktivitu, potom môžeme ísť do praktizovania.

Miešanie – Sami si pod mojim vedením pripravíte dve zmesi esenciálnych olejov, ktoré si zoberiete so sebou domov, aby ste ich využívali presne vtedy, kedy budete potrebovať pomoc matky prírody. Predstavím vám dvanásť esenciálnych olejov a sami si pre seba vyberiete tu najvhodnejšiu kombináciu.

Benefit – Čo si z workshopu odnesiem? Odnesiete si riešenia pre vašu myseľ. Každý je sám zodpovedný za svoje pocity a myšlienky. Sami sme ich stvorili a teda sme to len my, kto ich dokáže uvoľniť.  A to je presne to, čo z vás urobí krotiteľa svojich emócií. 

Registrácia


Ing. Jana Jašková – eLearning Academy
Adresa: Svätoplukova 12, 821 08 Bratislava
Tel: +421 902 391 311
IČO: 46099395
DIČ: 1083351775
lektor@elearningacademy.sk

www.kurzy-liecenia.sk 

Referencie

súvisiaceProdukty a kurzy