krotitelemocii

.

workshop1ke

Krotiteľ emócií

Emócie sú ako vaše deti a esenciálne oleje sú kľúčom ako s nimi pracovať

Molekuly esenciálnych olejov majú prostredníctvom čuchu priamy vstup do vášho emočného mozgu a vy svoje emócie môžete doslova ovládať a krotiť. Dostať ich tam, kde ich potrebujete mať. Esenciálnymi olejmi sa môžete sa cítiť pokojne a relaxovane, alebo si nimi viete zvýšiť mentálnu aktivitu, sústredenosť a zmysel pre cieľ. Workshop bude pre vás obrovským prínosom a svoje aromatické výrobky, ktoré si pod mojim vedením pripravíte, mate k dispozícii na domáce aktívne testovanie a používanie. Už nie ste stratení v spleti emócií, ste ich krotiteľom. Viac info

 5.10.2020  17:30 – 19:30Registrácia 


workshop2za

Základy aromaterapie

Hlavná zásada aromaterapie je miešanie esenciálnych olejov a vy máte to privilégium ju spoznať

Esenciálne oleje sú úžasnou pomocou celostnej terapie, teda pôsobia jednak na emócie ale sú oveľa viac fyzickejšie, než si môžete myslieť. Našou úlohou je spoznať princípy, ako s nimi pracovať efektívne, aby sme dosiahli maximálny benefit na jednej strane a na strane druhej poznali aj riziká. To je aromaterapia praktizovaná s porozumením. Esenciálne oleje majú svoj vlastný jazyk, ktorým hovoria k nášmu celému telu a my splynieme s jeho rytmom a budeme miešať a kombinovať malé zázraky tak, aby sme spoločne dosiahli váš zámer. Zdravie nie je samozrejmosťou, ale zdravie je pre tých, ktorí sa o zdravie aktívne zaujímajú. Esenciálne oleje sú vašimi priateľmi v tomto procese. 

 12.10.2020  17:30-19:30REGISTRÁCIA 


workshop3

 Tam, kde zdravie začína 

Ak chceš vyhrať, spoznaj svojho nepriateľa ….

A my ho vo workshope budeme spoznávať. Pozrieme sa pod povrch našej kože a nájdeme základ zdravia. 90% všetkých ochorení má základ v črevnom mikrobióme a keďže má črevo minimum receptorov bolesti, príčinu nehľadáme tam. Synonymum črevného systému je “druhý mozog”, možno ste toto spojenie už počuli. A teraz správne myslíte, že zdroj problému môžeme vystopovať aj v našich myšlienkach, pocitoch a emóciách, ktoré sú produkované mozgom samotným. Nie je to žiadne science fiction ale presne to, čo medicína označuje pojmom psychosomatický. Samozrejmosťou sú riešenia, ktoré si sami pripravíte. Budeme miešať bylinky. 

 26.10.2020 17:30-19:30REGISTRÁCIA


 

Referencie