Tuhý šampón

Stávate sa tvorcom svojich produktov starostlivosti o vaše vlasy Workshop
tuhy_sampon_workshop

Tuhý šampón - online workshop

Vyskúšali ste už niekedy umyť svoje vlasy tuhým šampónom? Možno áno, možno ešte nie. Každopádne ste na ceste, aby ste si sami vyrobili svoj malý zázrak, ktorý sa postará o vaše vlasy. A nielen to, ak pochopíme ako sa tvorí receptúra tejto tuhej penivej tyčinky, s malými úpravami vo formulácii, si môžeme na rovnakom princípe pripraviť penivý čistiaci prostriedok pre pokožku svojho tela, alebo jemnejšiu verziu aj pre pokožku svojej tváre.

Pozývame vás na workshop, kde sa naučíte, ako vyrobiť svoj vlastný tuhý šampón. Je to neopísateľná radosť, možno vzrušenie, že pod vašimi rukami z niekoľkých zložiek vytvoríte majstrovské a pre každú z vás unikátne dielo, ktoré bude prospešné pre vaše vlasy, alebo vlasy vašich blízkych. Postupne sa naučíme základné princípy tvorenia tuhých šampónov, skladby ingrediencií až po ich samotné spracovanie.  

Odmenou pre vás je nová zručnosť. Už nebudete musieť rutinne nasledovať receptúry niekoho iného, pretože sa sami stávate tvorcami a formulátormi vašich produktov. Každá vaša receptúra tuhého šampónu bude unikátna a jedinečná a odráža vašu víziu a skladbu obľúbených ingrediencií. 

 tuhy_sampon (2)

Čo je súčasťou workshopu 

1. Manuál k workshopu a handouts k prvému inštruktážnemu videu

Máme pre vás pripravené dva materiály na vytlačenie alebo uloženie ako referencia pre vašu výrobu tuhého šampónu. Manuál obsahuje základné ingrediencie, ktoré sú nevyhnutné pre výrobu tuhého šampónu a handouts sú sprievodným materiálom k prvej video inštruktáži. 

2. Inštruktážne video (1) – Z čoho sa tuhý šampón skladá a ako zostaviť receptúru

V prvom inštruktážnom videu vás prevedieme všetkými zložkami, ktoré sú nevyhnutné pre tvorbu tuhého šampónu. Povieme si, aký majú význam a funkciu v našom finálnom produkte. Rovnako sa naučíme, ako vytvárať receptúru, ktorá bude nielen penivá, tuhá, funkčná, ale zároveň bude presne vyjadrovať vašu víziu, váš unikátny príbeh, ktorý sa skrýva za vašim tuhým šampónom.   

3. Inštruktážne video (2) – Ako prakticky vytvoriť podľa zostavenej receptúry finálny produkt

Ak máme dobrý recept, správne ingrediencie, ktoré sú zostavené v správnom pomere, výsledok sa vždy podarí. Je to neopísateľná radosť, vziať do svojich rúk svoje malé majstrovské dielo. V druhom inštruktážnom videu zavítame do mojej kuchyne, kde budeme „variť“ náš vlastný tuhý šampón.  

REGISTRÁCIA & ÚHRADA 

Referencie