Energetický flakónik

Energia svetla v dvojfarebných flakónikoch Workshop
vyroba_energetickeho_flakonu_workshop

Výroba energetických flakónov

Položili ste si niekedy otázku, čo je to vlastne farba? Je farba skutočne len zhlukom pigmentu? Je farba len farbou?

Je toho mnoho, čo musíme otvoriť a čo musíme skúmať, aby  sme opäť nadobudli istotu kráčať našou cestou životom. Farba je pre nás ako jedlo, farba je vibračná sila, ktorá nás zásobuje univerzálnou energiou, prináša nám pocity krásy, lásky, naplnenia a môže nás preniesť do sveta zmien a zázrakov.

Čo je súčasťou workshopu 

1. Teoretická video prednáška (75 minút)

V teoretickej časti budeme pátrať vo svete elektromagnetického spektra, ktorý je reálnym svetom a má pre nás mnoho výhod. Budeme spolu cestovať do sveta farieb, aby sme získali poznatky o prostredí harmónie a možno postupne zistíme, že je to to, čo sme skutočne hľadali, na čo sme čakali, že nám niekto ukáže a predstaví. Každá farba pozostáva z vlnových dĺžok a má svoju vlastnú vibračnú frekvenciu. Ľudský zrak dokáže vnímať elektromagnetické spektrum energií s vlnovou dĺžkou od 760 nanometrov na červenom konci farebného spektra po 380 nanometrov na opozitnom konci farebného spektra, prezentovaného fialovou farbou. Avšak tým sa vibrácie elektromagnetického spektra nekončia a zistíme, že pred červenou je infračervené žiarenie a za fialovou sú ultrafialové vibrácie svetla, ktoré i keď nie sú pre nás viditeľné, sú tam a majú na nás svoj vplyv.

Všetky farby, ktoré sú viditeľné našim zrakom sú zoskupené do škály svetelných frekvencií, majú svoje atribúty a prinášajú nám dar, ktorý je určený len nám. Stačí len natiahnuť svoje ruky a vziať si do dlaní svoj vlastný farebný flakónik. A energetické spojenie medzi nami a našim flakónikom je stvorené.

2. Praktická ukážka sprocesovania receptúry

Dôležitý je vždy náš zámer a naše hlboké porozumenie atribútom každej jednej farby, ktorú si sami volíme pre svoj flakónik. Čo nám táto farba prináša, aké kondície nám pomáha upraviť. A môžu byť z oblasti energetického tela a našich čakier, môžeme sa na vibrácie farieb pozrieť z pohľadu nášho emočného mozgu, limbického systému a možno pátrať aký referenčný vzor daná farba prezentuje, kde sme si na svojej ceste životom osvojili túto, často negatívnu, pamäťovú stopu a ako prijatie farby môže reprezentovať prijatie svojej, niekedy bolestivej minulosti. A len prijatím a možno aj spriatelením sa so všetkým, čo sme kategorizovali ako negatívne, môže dôjsť v konečnom dôsledku k uvoľneniu. Môžeme byť slobodní. 

Ak máme svoju odpoveď, vieme svoj zámer, vieme, ako nám táto farba vie pomôcť, potom nám už nič nestojí v ceste pri tvorbe našich malých energetických zázrakov. Sprocesovanie našej formulácie je už len pomyselnou čerešničkou na torte. A ako to celé skombinujeme si môžete pozrieť v druhej časti nášho workshopu. 

 

 

Mnoho ľudí nikdy nekráčalo svetom farieb. Je to niečo krehké, čo nás však dokáže doviesť k nepoznanému a doposiaľ nedosiahnuteľnému. Naše farebné flakóniky sú plné energie a  dokážu nás posunú ďalej, do ďalšej úrovne vedomia, o ktorom sme netušili, že vôbec existuje. Sú tu pre nás, kedykoľvek budeme potrebovať ich vibračnú pomoc. 

REGISTRÁCIA & ÚHRADA 

Referencie