Iridológia II

pokročilá analýza dúhovky, vrátane rozšírenia o holistickú analýzu a interpretáciu II. stupeň kurzu
iridologia2_onlinekurz_1

Iridológia II - informácie o kurze

Prečo iridológia II. stupňa?

Celé stáročia je pohľad do očí to, čo nás odlišuje od iných žijúcich existencií.  Druhý stupeň iridológie predstavuje syntézu nemeckého a amerického novodobého prístupu k analýze dúhoviek, ktorý je platný a aktuálny pre potreby analýzy dúhovky 21. storočia. 

V druhom stupni kurzu iridológie budeme stavať na vašich vedomostiach a schopnostiach, ktoré už máte pri analýze dúhoviek. Vašou nadstavbou bude subtílna oblasť každého jedného človeka. Všetci vieme a dokonca to už potvrdzujú aj výskumy, že myšlienky a emócie majú priamy efekt na mnoho rôznych systémov ľudského tela. Myšlienky a emócie sú podriadené rôznym mentálnym procesom, ktoré závisia na stupni nášho vnímania, prijímania, akceptácii a asimilácii. Schopnosti a kapacita nášho vnímania je veľmi individuálna a môže zahŕňať genetické faktory ako aj osobnostné atribúty v určitom čase. Atribúty zdedenej mentálnej a emocionálnej pamäte môžeme pozorovať už v čase narodenia a to skúmaním štrukturálnych znakov dúhovky a zrenice (genotyp); pokiaľ iné znaky akumulácie (fenotyp) sa rozvíjajú ako výsledok nášho života, fungovania vnímania a výsledných emócií.

V kurze iridologia II. stupňa pôjdeme za hranice tradičného fyzického hodnotenia stupňa aktivity tkanív. Budeme poskytovať analýzu dúhoviek v zmysle holistického prístupu. Budeme zohľadňovať mentálne, emocionálne a spirituálne aspekty, ktoré sa naučíte interpretovať spolu s pokročilou analýzou fyzických predispozící. Viac informácií a obsah jednotlivých lekcií nájdete v sylabe kurzu.

Referencie

Prinos hlavne v oblasti pigmentacie a znakov akumulacie-tam som doteraz nemala vobec jasno Trosku nestastne casovo naplanovane z mojej strany-kvoli tehotenskym nevolnostiam, som bola ku koncu v casovej tiesni.

Lucia H.