Riešenia sú vždy dostupné, pre všetko a všetkých, vašou jedinou úlohou je naučiť sa ich používať.

Jana Jašková Jana Jašková

Vyberte sionline kurz alternatívnej medicíny

nejčastějšíotázky

Kdy mohu začít studovat online kurz?

Ihneď. Akonáhle sa prihlásite na zvolený kurz a uhradíte kurzový poplatok, čo môže trvať pár sekúnd, máte okamžite umožnený prístup do vášho študijného konta a ku všetkým kurzovým materiálom.

Jak se mohu zapsat na online kurz?

Stačí sa prihlásiť na štúdium kurzu a vyplniť základné fakturačné údaje, zvoliť si svoje prihlasovacie meno a heslo. Následne budete požiadaný o medzibankovú transakciu a po jej úspešnej realizácii Vás privítame a začíname s vami aktívne spolupracovať.

Jak probíhá studium online kurzů?

Štúdium prebieha veľmi jednoducho. Po úhrade kurzového poplatku, získavate prístup do vášho študijného konta v prostredí našej web stránky. Do vášho študijného konta sa prihlasujete svojim zvoleným prihlasovacím menom a heslom. A vaše štúdium začína. Po preštudovaní materiálu lekcie si budete precvičovať vaše nové vedomosti v kvízových otázkach a krátkom teste. Vaše spracovanie je ako vaša domáca úloha, ktorú vždy prečítame a poskytneme vám spätnú väzbu. Vždy dostávate odpoveď na vaše spracovanie otázok, či už vás usmerníme, pochválime, podporíme, čokoľvek potrebujete na vašej ceste za poznaním. Takýmto spôsobom budete pokračovať až k záveru kurzu, kde na Vás bude čakať záverečný test. Parciálne testovanie, kvízové odpovede ako aj záverečný test budú súčasťou percentuálneho hodnotenia úspešnosti štúdia.

Získám potvrzení o absolvování kurzu?

Áno, pokiaľ bude Vaša celková úspešnosť v priebehu kurzu viac ako 80%. Pri každom popise kurzu nájdete druh osvedčenia, ktorý získate. Zároveň pri kurzoch, ktoré boli schválené akreditačným telesom Medicina Alternativa Slovakia, absolvent na základe žiadosti, obdrží aj akreditovaný certifikát v anglickom jazyku.

Mohu platit ve splátkách?

Bohužiaľ, táto možnosť nie je. Dôvodom je fakt, že prihlásením sa na kurz získate všetky informácie, kompletné študijné materiály, ktoré sú súčasťou a obsahom celého kurzu.

Mohu studovat více online kurzů najednou?

Áno, samozrejme. Nakoľko mnoho tém alternatívnej medicíny sa navzájom dopĺňa je vhodné poznať princípy jednotlivých terapií. Následne si už sami môžete vyberať, ktorú metódu použijete v ktorej situácii. Nie ste obmedzovaný len jednou terapiou, máte možnosť voľby … 

Jak dlouho mi bude trvat ukončení kurzu?

Ste sami tvorcami Vášho vlastného času, ako aj času venovaného štúdiu. Môžete študovať kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Neobmedzuje Vás absolútne nič. Jedinou  našou podmienkou je ukončenie štúdia kurzu v lehote do šiestich mesiacov od aktivácie kurzu.

Jak budu testován během studia?

Záverom každej lekcie sú kvízové otázky, kde budete odpovedať podľa získaných vedomostí a zároveň krátky test, ktorý pozostáva z desiatich otázok, kde si budete vyberať odpoveď medzi predvolenými možnosťami. Ale nemusíte sa báť, ak niečo nepojde ľahko, nie ste v tom sami. Nemusíte mať obavu, ak sa niečo nepodarí. Vždy je možnosť opravy. Osobne je mojim cieľom, aby každý jeden študent tému pochopil, dovysvetľujem, objasním.

Pokud mi něco nebude jasné, koho se mohu zeptat?

Mňa osobne. Od toho tu som. Každý študent má plné právo na konzultácie prostredníctvom študentského emailu. A bez ostychu, pretože sú to práve otázky, ktoré vnášajú do každej tmy svetlo. Sú to otázky, ktorými sa učíme. A vy si zaslúžite vedieť viac …

Který kurz je pro mě nejvhodnější?

Je to veľmi jednoduché, poskytujeme Vám dostatok informácií o kurzoch prostredníctvom popisu kurzu a podrobného sylabu kurzu, ktorý nájdete pri každom kurze a časť z lekcie v pdf formáte. Dúfame, že poskytnuté informácie Vám pomôžu pri rozhodovaní, ktorý kurz je pre Vás najvhodnejší. Ak predsa váhate, či potrebujete ďalšie informácie, smelo nás kontaktujte. Radi vám odpovieme.

Je nutná moje předchozí kvalifikace?

Nie. Kurzy sú pripravené tak, aby boli prínosom či už pre „nováčikov“ na poli alternatívnej medicíny ako aj pre tých, ktorí už majú už svoje určité skúsenosti v tejto oblasti a štúdiom si rozšíria svoje doterajšie vedomosti.

Jsou online kurzy samostudiem?

Nie. Síce si sami musíte prečítať lekciu, to zvládne každý. Ale aby ste pochopili jej obsah, musíte spracovať po každej lekcii kvízové otázky, ktoré sú formulované tak, aby ste začali viac rozmýšľať, hľadať súvislosti a informácie využívať. A spájať si ich …  Kvízové otázky nie sú len o teórii, ale máme tu modelové prípadové štúdie, kde sa vyžaduje váš návrh riešenia. Ako by ste postupovali? Ako by ste vyskladali terapiu? Všetky vaše odpoveďe čítame, na každé vaše spracovanie dostávate odpoveď, či už vás pochválime alebo usmerníme. Okrem kvízových otázok máme po každej lekcii aj testové otázky. Čiže vidíte, nie je to samoštúdium, je to monitorované štúdium (-: štúdium pod dohľadom (-:

Vaše další dotazy rádi zodpovíme

eLearning Academy - online kurzy alternativní medicíny

to, že jste se dostali na naši stránku a čtete tento úvodní text znamená, že jste dál, než kdokoliv jiný. Spoléháte se sami na sebe v otázkách vašeho zdraví, neuznáváte potlačování symptomů a víte, že prevence je jedinou a tou správnou cestou. Věříte v sílu samoléčitelských schopností organismu a víte, že matka příroda, pro každou bolest svůj lék. Stálo by za to vědět ještě o kus víc?

 

Bez konstruktivního vzdělávání nezískáte mnoho progresu, protože je to stejné, jako byste se pokoušeli upéct nový koláč, aniž jste znali detailně recept. Nevíte kolik mouky, vajec, másla použít, aby vaše dílo dokonale vyšlo. Potřebujete zkrátka znát recept, protože jinak je to ztráta času a plýtváním ingrediencí. Vezměte si od nás hned několik receptů, podle kterých zvládnete i ty nejtěžší výzvy. Získejte nejen recept, ale i odměnu, která je vyšší než nyní očekáváte