Ebook a doplnky

Darčekový certifikát

Darčekový certifikát

Darovať zdravie sa nedá. Ale čo darovať môžete, je šanca vedieť viac

Darčekový certifikát je unikátnym darom, ktorým posúvate obdarovaného ďalej. A možno je to práve váš darček, ktorý bude najviac ocenený časom ... Kontaktujte nás, dohodneme si podrobnosti vystavenia, hodnoty a doručenia darčekového certifikátu. 

 voucher  kontaktujte nás

 


Darčekový certifikát

 

Psychosomatické príčiny chorôb

Vy ste dirigentom a vaše pocity, myšlienky a emócie hrajú prvé husle

V tejto publikácii vás prenesieme z pevnej pôdy reality do vnútra vašej duše. Prečo sa cítite tak, ako sa cítite a ako to môžete zmeniť? Holistický pohľad na ochorenia je presne tou cestou, ktorú musíme sledovať. A začíname našou hlavou, pocitmi, myšlienkami a emóciami, ktoré hrajú vždy prvé husle. 

 ebook  Kúpiť / 3€ Darčekový certifikát

 

Detoxikácia reflexnou terapiou

Tak ako upratujeme vo svojich domovoch, je čas upratať vo svojom vnútri

Aby nám naše telo dobre slúžilo, aby sme mohli dosiahnuť svoje ciele, potrebujeme robiť údržbu našich vnútorných orgánov. A to najmä tých, ktorými sa zbavujeme toxicity a patogénov. V opačnom prípade bude zdravie zlyhávať. Reflexná terapia je ideálnym prostriedkom, ako dosiahnuť tento cieľ. V tejto publikácii vás krok po kroku prevedieme technikami, ako stimulovať činnosť čriev, obličiek, pečene, pľúc, pokožky a lymfatického systému. 

 EBOOK  KÚPIŤ / 3€ 


Darčekový certifikát

Kineziológia je fascinujúca

Vstúp do tajnej komunikácie medzi telom a mysľou a uvolni tok energie 

Energiu vyžarujete, energiu prijímate. Vaša životná energia je hnacím motorom v dosahovaní vašich cieľov. Ak plynie rytmicky, vtedy sa vám všetko darí, všetko vychádza podľa vašich predstáv. Ak nie, vtedy prichádza na scénu kineziológia. Testuje, kde sú bloky v prúdení energie a má riešenia, ako bloky z energetického systému rozptýliť. Fascinujte sa jej rýchlym efektom a širokým potenciálom. 

 EBOOK  KÚPIŤ / 5€ 


Darčekový certifikát

Analýza hnedých dúhoviek

Hĺbka a temnosť hnedých dúhoviek nás vyzýva učiť sa čítať medzi riadkami

Hnedé dúhovky sú unikátom a výzvou pre iridologickú analýzu. Nie sú tak jasne čitateľné, štrukturálne znaky sú skryté a istým spôsobom záhadné. Praktické prípadové štúdie prinesú viac svetla do vašej práce. V tejto publikácii vám dáme jasný návod, ako analyzovať hnedú krásu, ako vidieť aj to, čo je očiam neviditeľné.  

 EBOOK  KÚPIŤ / 5€ 


Darčekový certifikát

Aromaterapia – miešame s aloe vera

Esenciálne oleje sa s láskou prírody postarajú o našu vonkajšiu krásu

Naša pokožka je prvým kontaktom s vonkajším svetom. Je to presne naša koža, s ktorou vstupujeme na trh. Ako vybrať ale ten správny esenciálny olej, ktorý nám pri starostlivosti o našu krásu pomôže? V publikácii nájdete užitočné typy, ktoré esenciálne oleje sú najúspešnejšie pri riešení kožných problémov, ktoré vás môžu trápiť.    

 EBOOK  KÚPIŤ / 3€  


Darčekový certifikát

Vibrácie farieb – integrácia mozgových hemisfér

Vstúpte do sveta farieb a zoberte si energiu, ktorá je vám okamžite k dispozícii

Farby sú energiou a dokážu nás stimulovať, alebo upokojiť. Nie je to novodobý fenomén, je to pravda, ktorá je ľudstvu známa už mnoho tisíc rokov. Je čas vrátiť sa späť a znova objaviť svet energie, vibrácií a využiť ich na svojej ceste životom. V tejto publikácii sa sústredíme nielen na farby a ich vibrácie, ale budeme cielene pracovať s oboma mozgovými hemisférami, budeme pracovať s vašim vedomým a podvedomým, aby sme vytvorili jeden unikátny celok, aby ste sa vy stali celistvým.    

 EBOOK  KÚPIŤ / 3€  


Referencie