Kontakt

Detoxikácia reflexnou terapiou

reflexna-terapia-ebook 

Ľudský organizmus má úžasnú schopnosťou obnovy, regenerácie a samoliečby. Avšak musí mať silu, musí mať dostatok energie na regeneráciu a reštrukturalizáciu svojich tkanív. Našou prvoradou úlohou je vynaložiť všetko úsilie na udržanie čistého vnútorného prostredia. Rovnako, ako upratujeme v našich domovoch, je časť upratať aj v našom vnútri.

Avšak bez správnej funkcie eliminačných orgánov a orgánov detoxikácie naše telo začne zlyhávať. Ak nemáme funkčné kanály eliminácie a orgány detoxikácie, odpad nemôže byť prirodzene vylučovaný a dochádza k jeho cirkulácii v krvnom obehu a následnej akumulácii.

V našom tele existuje sieť eliminačných kanálov, ktorými sa zbavujeme toxicity. Tieto kanály, ktoré budeme reflexnou terapiou stimulovať a pomáhať v procese detoxikácie sú hrubé črevo, obličky, pľúca a pokožka. Týmito orgánmi vylučujeme toxicitu z tela priamo. Často zaraďujeme k eliminačným kanálom aj lymfatický systém, ktorý však pomáha všetkým štyrom hlavným detoxikačným centrám. Lymfatický systém je ako zberač odpadu, nesie metabolický a akumulovaný odpad z tkanív do hlavných eliminačných kanálov na definitívne vylúčenie. Keď je jeden z týchto kanálov preťažený alebo uzatvorený, extra tlak bude vyvíjaný na ďalšie eliminačné kanály, ktoré sa musia vysporiadať s toxicitou na úkor svojich vlastných funkcií.

Ďalej sa dozviete:
  • Pozitívne účinky reflexnej terapie
  • Detoxikačné kanály ľudského tela a spôsob ich stimulácie v reflexnej terapii
  • Liečebné krízy 

 E-kniha vo formáte pdf.

 Cena e-knihy: 3,00€