Kontakt

Aromaterapia - miešame s Aloe Vera

aromaterapia-ebook

V e-knihe Aromaterapia – miešame s Aloe Vera sa venujeme kožným problémom a kožným disfunkciám a ponúkame niekoľko užitočných typov, ako si pripraviť vlastné kozmetické prípravky pri jednotlivých problémoch, ktoré môžu našu pokožku trápiť.

Pokožka je zrkadlom úrovne nášho fyzického ako aj psychického zdravia. Cez póry pokožky eliminujeme takmer 900 g odpadových produktov denne, pri fyzickej aktivite je to ešte omnoho viac. Ak koža nepracuje správne, dochádza k upchávaniu a blokácii pórov, čoho výsledkom môže byť suchá pokožka, vyrážky, akné, psoriáza a ďalšie kožné ochorenia. Ak sa stretnete, alebo trpíte kožnými problémami, nemusí sa bezprostredne jednať o izolovanú disfunkciu pokožky, ale príčinou môžu byť iné vnútorné ochorenia a najmä nefunkčnosť alebo preťaženie niektorého z eliminačných kanálov, kam zaraďujeme okrem pokožky aj hrubé črevo, pľúca, obličky a lymfatický systém. 

Kožné disfunkcie, ktoré sme obsiahli touto publikáciou zahŕňajú: akné, atletická noha, bodné rany, celulitída, cysty, edémy, ekzémy, herpes, jazvy, lišaje, modriny, mykózy, odreniny, padanie vlasov, pehy a pigmentové škvrny, popáleniny, psoriáza, rezné rany, slnečné spálenie, vitiligo. 

Ďalej sa dozviete:

  • Pokožka ako prijímateľ účinných látok
  • Látky priaznivo ovplyvňujúce stav pokožky
  • Účinné látky obsiahnuté v Aloe Vera
  • Aromaterapia – miešame s aloe vera a esenciálnymi olejmi

 E-kniha vo formáte pdf.

Cena e-knihy: 3,00€